WSPANIAŁE SUKNIE ŚLUBNE W STYLU LAT 20TYCH – ROZMOWA Z VICKY ROWE, PROJEKTANTKĄ

WSPANIAŁE SUKNIE ŚLUBNE W STYLU LAT 20TYCH – ROZMOWA Z VICKY ROWE, PROJEKTANTKĄ

W czasie ostatnich londyńskich targów spotkałyśmy wiele wspaniałych osób. Między innymi Vicky, która tak niesamowicie ujęła nas swoją osobowością i miłością do tego, co robi, że musiałyśmy to uwiecznić :)

Gdyby ktoś pytał, gdzie jest druga kamera, to…. ekmm…. pliki zaginęły w akcji i mamy niestety tylko jedno źródło. Ale najważniejsze, że mamy dźwięk, więc Kasia dała radę coś z tego wyczarować :)

Vicky projektuje suknie w stylu lat 20tych, a ta epoka jest jedną z naszych ulubionych.

Wywiad jest po angielsku. Polskie napisy możecie uruchomić klikając w ikonkę NAPISY – czwarta od prawej

Strona Vicky: http://www.vickyrowe.co.uk/

A tutaj trochę zdjęć z tego wspaniałego spotkania :)

annais-w-pracowni016 annais-w-pracowni017 annais-w-pracowni019 annais-w-pracowni021 annais-w-pracowni022 annais-w-pracowni023

Komentarze

Tagged , , , , , .

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.