Bobbi Brown i Blenheim Palace – rozmowy z targów ślubnych w Londynie

Bobbi Brown i Blenheim Palace – rozmowy z targów ślubnych w Londynie

Na londyńskich targach ślubnych przeprowadziłyśmy wiele ciekawych rozmów i poznałyśmy naprawdę wielu inspirujących ludzi.  Dzisiaj szczególnie polecamy Wam rozmowę z Paulem, który zaprasza serdecznie w gościnne progi wspaniałego Blenheim Palace. Dekoracje na jego stoisku były wspaniale pomyślane – przedstawiały cztery aranżacje stołów inspirowane porami roku. Możecie więcej zobaczyć na zdjęciach, które prezentujemy niżej.

Natomiast na stoisku Bobbi Brown (gdzie cały czas była spora kolejka dziewczyn czekających na próbny makijaż) rozmawiałyśmy o trendach i tym, jak oczywiście zrobić się na bóstwo w dniu ślubu :). Wszystkie konsultantki bez wyjątku były urocze i przesympatyczne, z chęcią oddałybyśmy się w ich profesjonalne ręce, ale naprawdę nie było czasu i biegałyśmy ze spotkania na spotkanie jak szalone :)

Polecamy!

Na razie nie ma polskich napisów, ale myślę, że poradzicie sobie :)


Komentarze

 • KIS

  Asiu, masz rację. We wszystkim. Zarówno w tym że film jest słabej jakości, oraz to że blog jest super. Czy my sie wstydzimy pokazywac to publicznie? Kompletnie nie. Oczywiscie widzimy słąbą jakość nagrania oraz jąkająca się Kasię, słyszymy błędy językowe, ale jak to bywa w okresie niemowlęcym, jesteśmy dumne z każdego kroku, z każdego potknięcia i każdej porażki. Gdybyśmy nie próbowały i nie robiły tych rzeczy w życiu nie byłybyśmy w tym miejscu w którym tu jesteśmy.
  Twoja opinia tym bardziej jest dla nas cenna, bo pokazuje że mamy rację i że trzeba poprawiać ciągle to co się robi.

  Nasi rozmówcy na wyspach, są zachwyceni wywiadami, zachwyceni naszym blogiem, co oczywiście jest typową brytyjską grzecznością, ale jest to miłe i budujące. Tak więc na tym talerzu wstydu jest dużo brytyjskiego lukru:))

 • takie targi ślubne są super :)

 • takie targi ślubne są super :)

 • asia 34

  Sorry dziewczyny, ale kompromitujecie Polskę takimi mniej niz amatorskimi ujęciami! To nie nadaje się w ogole do publicznego pokazywania, nie wspomnę już, ze ktoś z wyspy mialby to ogladac. Wstyd na maxa! macie świetny blog, ale te filmy :-//

 • super

 • super

 • targi ślubne są super mozna duzo z nich się dowiedzieć

 • Fajny wywiad,widać że Londyńskie targi ślubne można zaliczyć do udanych imprez :)

 • Fajny wywiad,widać że Londyńskie targi ślubne można zaliczyć do udanych imprez :)