NOWY SEZON 2015 I PREMIERY SUKIEN ŚLUBNYCH

NOWY SEZON 2015 I PREMIERY SUKIEN ŚLUBNYCH

Jak to zwykle jesienią, pełno wokół wydarzeń związanych z premierami nowych kolekcji sukni ślubnych na rok 2015.  Wasze śluby zbliżają się wielkimi krokami i na pewno zaczynacie mocno myśleć nad wszystkimi detalami związanymi z organizacją. O strojach również, prawda? :)

My miałyśmy przyjemność być zaproszonymi na premierę kolekcji 2015 Annais Bridal, która miała miejsce we Wrocławiu w tym miesiącu. Musimy się zresztą z Kasią pochwalić, że firma Annais Bridal zdecydowała się wejść w dłuższą współpracę z nami, dzięki czemu będziemy mogły z pomocą projektantek i właścicielek firmy opowiedzieć Wam więcej o tym, jak powstają suknie ślubne, jak planowane są nowe kolekcje i na co zwracać szczególną uwagę przy poszukiwaniach tej wymarzonej ślubnej kreacji.

annaisbridal-premiera-2015007

annaisbridal-premiera-2015009

Obejrzyjcie zapowiadany wcześniej materiał z premiery. A w kolejnym wideo króciutka rozmowa z przyszłą parą młodą, która uczestniczyła w pokazie i z właścicielkami firmy.


A co się dzieje na międzynarodowych wybiegach? Zobaczcie :)


 

Komentarze

Tagged , , , , , .

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.