PAPIEROWE POMPONY JAKO DEKORACJA WESELNA

PAPIEROWE POMPONY JAKO DEKORACJA WESELNA

Bardzo lubię pomysły proste, niedrogie, ale efektowne. Te warunki spełniają papierowe pompony :) Zobaczcie, jak można wykorzystać je w weselnych i ślubnych dekoracjach. Wystarczy dobrze dobrać kolor, bądź kolory przewodnie (lepiej nie więcej, niż trzy) i wykorzystać motyw pomponów gdzie się da :). Mogą być też tylko dodatkiem, akcentem do pięknych kwiatowych dekoracji.

Pompony możecie zakupić, ale jeżeli masz dość cierpliwości i zdolności manualne, możesz zrobić je sama. Na końcu zamieściłam video-tutoriale.

Czy planujesz na swoim weselu wykorzystać takie pompony w dekoracjach?

 

 

—photo-credits: party-wagon.com, projectwedding.com, so-helo.com, diasdevinoyrosasfotografia.blogspot.com.es, crazyaboutweddings.blogspot.com.es, hearthandmade.co.uk, blog.exclusivelyweddings.com, bridalmusings.com, weddingchicks.com, truffledruffle.blogspot.co.uk, ohsoperfect.wordpress.com, www.weddingomania.com, tendancefourmis.over-blog.com, www.stylemepretty.com, ruffledblog.com, lapartiediva.com.br

Komentarze

Tagged , , , , , , .

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY.
Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :).
W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.
A ponieważ wszystko płynie – nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.

  • KaRola Bojarska, na allegro jest kilka ofert i sklepy internetowe też posiadają (poszukaj na google). ceny zaczynają się od ok. 4zł. Ktoś mi ostatnio mówił, że kupował po 2 zł, ale nie mogę sobie niestety przypomnieć szczegółów :) Możesz zatrudnić kogoś znajomego, kto ma talent manualny, wyjdzie taniej, jeżeli potrzebujesz dużą ilość :) video-tutorial w naszym wpisie na blogu :) //JK

  • Piękne!

  • Świetne rozwiązanie dla tych którzy wolą jak się puszki nie tłuką ;p

  • o tak Pompony górą :)

  • Pomysł świetny. Gdybym miała trzy, a nie jedno wesele, to na jednym nich byłyby pomponowe dekoracje :D

  • powiemy, że podobają się. Nie znoszę puszek po piwie na sznurku, wstrętny widok.

  • właśnie szukam takich papierowych pierdołek… polecicie coś ??

  • Myślę że to dobry pomysł. Coś innego :)

  • Nie powiem żeby mi się takie pomponowe dekoracje ślubne nie podobały, bo wyglądają niezwykle barwnie i efektownie. Jednak ja wolałabym coś bardziej eleganckiego. ;)