TRENDY W DEKORACJACH ŚLUBNYCH – KWIATOWE PRINTY

TRENDY W DEKORACJACH ŚLUBNYCH – KWIATOWE PRINTY

W modzie od jakiegoś czasu atakują nas z każdej strony kwiaty – a to na koszulkach, a to na bluzach, na spodniach, czy nawet na butach, torebkach i zegarkach.

Przyszedł zatem czas na śluby i wesela! Jeżeli być na topie, to tylko w kwiecistym anturażu :)

Kwiaty z bukietów ślubnych i aranżacji ze stołów i bufetów pączkują i emigrują na obrusy, wstążki, suknie druhen (niekiedy i na suknie ślubne), a przede wszystkim obecne są na tak zwanej papeterii – czyli na zaproszeniach ślubnych, winietkach, menu, planach stołów, księgach gości, itd. Niektórym udaje się dostać na tort ślubny, muszkę, krawat, czy buty.

Zobacz sama, jakie efekty można uzyskać za pomocą kwiatowych nadruków. Za granicą trend staje się popularny. A czy przyjmie się u nas?

Ja jestem na tak – kwiaty kojarzą się ze ślubem jednoznacznie, ale czemu nie przenieść ich na inną płaszczyznę? Zatem już nie tylko klasycznie, w bukietach, ale i jako nadruk :) Wiosennie, świeżo, na nowy i dobry początek :).

 

 

 

Komentarze

Tagged , , , , , , , .

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.