WEDDING SITERS NASZ ARTYKUŁ W MAGAZYNIE PANNA MŁODA

WEDDING SITERS NASZ ARTYKUŁ W MAGAZYNIE PANNA MŁODA

Jesteśmy w najnowszym wydaniu magazynu Panna Młoda! (wiosna 1/2014)

Jeżeli rozpoczynasz właśnie swoje ślubne przygotowania i zastanawiasz się, co, kiedy i jak zorganizować, sięgnij po nasz poradnikowy artykuł, który ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu Panna Młoda. Dowiesz się z niego, co jest najistotniejsze, gdy zaczynasz organizować swoje wesele.

Bardzo dziękujemy redakcji Panny Młodej za zaproszenie i udostępnienie swoich łamów!

OKLADKA-PANNA-MLODA

panna-mloda-foto02

Do nabycia już teraz w salonach prasowych: RUCH, EMPIK, KOLPORTER, RELAY, INMEDIO, GARMOND, w cenie 16,50 zł.

Komentarze

Tagged , , , , , .

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.
  • Madzia

    Fajnie, szczególnie ta fotka z życzeniami! :)

  • Interesujący magazyn. Zawierający wiele przydatnych informacji. Warto kupić jeśli chcemy organizować swoje wesele, praktyczne porady są bardzo przydatne :)

  • Bardzo pomocny i praktyczny magazyn, dzięki któremu dowiemy się jak skutecznie i bez „wpadek” zorganizować swój ślub. :)

  • swietny magazyn:) wszystko na temat w jednym miejscu:) na prawde warto kupic:) i dowiedziec sie co i jak zorganizowac:)