NAJŁADNIEJSZA RESTAURACJA HOTELOWA NA WESELE

NAJŁADNIEJSZA RESTAURACJA HOTELOWA NA WESELE

Jak wiesz, zawodowo związana jestem z branżą hotelową i prowadzę w hotelach m.in. audyty weselne.

Wykorzystam tę okoliczność, aby opowiedzieć o kolejnym miejscu, które warto odwiedzić – w pierwszej kolejności na rodzinny lunch, lub niedzielny brunch. Kuchnia to najmocniejsza strona tego hotelu (oczywiście oprócz właściciela, który jest znanym i bardzo lubianym aktorem:), a jak powszechnie wiadomo udane wesele to doborowe towarzystwo, smaczne jedzenie i dobra muzyka;)).

Na Twoim weselu na pewno będzie doborowe towarzystwo, więc teraz opowiem Ci o smacznym jedzeniu:)

PIĘKNIE I SMACZNIE

W Hotelu Brant, bo o nim dzisiaj mowa, mamy do dyspozycji dwie sale, w których możemy zorganizować wesele. Restauracja jest piękna, stylowa i na chwilę obecną najładniejsza jaką widziałam w hotelu – a byłam już w ponad 300 obiektach, więc kto zna ładniejszą,czekam na zaproszenie, chętnie pojadę :).

brant-hotel-016 brant-hotel-015 brant-hotel-017 brant-hotel-018

hotel-brant-00002

Wracając do dzisiejszej bohaterki dnia i jej Szefa Kuchni, Łukasza Konika, to muszę powiedzieć, że jestem niesamowicie zauroczona tym miejscem. W restauracji zmieścisz do 80 osób, tak więc możesz w tej pięknej przestrzeni zorganizować kameralne przyjęcie.  Zaraz obok znajduje się pokój do zabaw dla dzieci, co z pewnością zostanie docenione przez rodziców :). Pokój jest niewielki, ale zawsze to oddzielna przestrzeń i wytchnienie dla opiekunów.

brant-hotel-010

Po drugiej stronie hotelu znajduje się naprawdę duża sala o powierzchni ponad 350 metrów kwadratowych + wnęka, która idealnie nadaje się na miejsce dla zespołu, czy DJ, lub jeśli macie taką wizję – na centralny stół dla Młodej Pary i świadków. Co ważne, ta wnęka ma oddzielne drzwi wejściowe – może to być bardzo pomocne dla zespołu muzycznego.

hotel-brant-00001

brant-hotel-007

Podłoga jest wykończona parkietem, tak więc ten koszt odchodzi z dodatkowego budżetu, co na początek analizy oferty weselnej jest miłym zaskoczeniem.

Koszt noclegów zaczyna się od 90zł, także bardzo przystępna kwota. Apartament dla Młodej Pary w cenie – niby standard, ale zawsze miło to usłyszeć :).

PRZEJDŹMY DO NAJAPETYCZNIEJSZEJ CZĘŚCI

Co szef kuchni  proponuje na menu weselne?

Cena 250zł/1os nie jest niska, jednakże oprócz tortu i alkoholu, w cenie zawarte jest wszystko. Wiem, że nie organizujesz ślubów zawodowo, więc możesz nie mieć świadomości, że oferty weselne w hotelach bardzo często nie zawierają wielu elementów, tak aby pozornie obniżyć cenę i zachęcić do podpisania umowy.

brant-hotel-009 brant-hotel-008

hotel-brant-00003

Dlatego zawsze warto dokładnie przestudiować każdą ofertę i warunki umowy, aby wyłapać wszystkie koszty dodatkowe (patrz mój poprzedni artykuł : Co powinna zawierać umowa z miejscem weselnym).

W powyższej cenie Hotel Brant oferuje:

 1. Kolację serwowaną – 2h,
 2. Bufety wystawiane na kolejne 6h, (co daje nam menu na 8h trwania przyjęcia),
 3. Nielimitowane napoje bezalkoholowe,
 4. Wspomniany wcześniej apartament dla Was,
 5. Parking,
 6. Chleb i sól na powitanie,
 7. Welcome drink – na powitanie gości (tutaj Prosecco, moje ulubione:) – bardzo dobre wino jakościowe),
 8. Parkiet do tańczenia,
 9. Pokrowce na krzesła.

brant-hotel-001

hotel-brant-00004

Zatem sala, która mieści nawet 240 osób (24 stoły na 10 osób każdy) nie generuje już – oprócz alkoholu i tortu – żadnych dodatkowych kosztów.

Brawo. Dobra oferta.

Weselami zajmuje się pani Marta, niestety nie jest to moja uczennica:) – ale od pierwszego kontaktu widać, że lubi klientów indywidualnych.

Zainteresowane osoby odsyłam do pani Marty Hałas: marta.halas@branthotel.pl  tel. 512 041 668.

 

Komentarze

 • Martyna

  Byłam tam szukając swojej sali. Hotel ładny, ale sala bez wyrazu. Wystrój bardziej na konferencję niż na wesele. Z tego, co pamiętam, odrzuciliśmy tę ofertę ze względu na dość wysoką cenę, a właśnie mało odświętny wystrój i fakt, że wtedy był to nowy hotel, bez dużego doświadczenia w organizacji wesel. A co do oferty – wcale nie zawiera wszystkiego. Patrząc na sale, które odwiedziłam właśnie w okolicach prawobrzeżnej Warszawy, to większość miała to samo zawarte w cenie. Dla mnie synonimem wszystkiego w ofercie jest oferta Willi Zagórze – cena 270 zł, ale oprócz tego, co tu było wymienione, np. tort, kwiaty czy lody wchodzą w cenę. Zresztą dla mnie ich sala ma idealny wystrój. Niestety wadą jest mały hotel, dlatego moje wesele się tam nie odbędzie :(

  • KIS

   @Martyna, fajnie że tam pojechałaś, bo ja nie jestem dobrym fotografem:) więc nie umiem tak dobrze oddac na zdjęciach tego co widac w rzeczywistości. Sala konferencyjna faktycznie jest konferencyjna, aczkolwiek wierz mi że w innych hotelach są one jeszcze bardziej biznesowe niż tutaj. Rozumiem że nie brałaś pod uwage restauracji?
   Trzymamy kicuki za Twoje poszukiwania, my co jakiś czas też napiszemy o ciekawych miejscach:) gdy już znajdziesz swoje wymarzone miejsce, zerknij na nasz artykuł o umowie z miejscem, na pewno się przyda:) Powodzenia.

 • DOminika Kra

  to jest hotel Kuby Wesołowskiego? A spotkam go tam na recepcji? Albo w restauracji? Jeżeli tak, to rozważę z przyjemnością zorganizowanie swojego wesela tam :):):)

  • Aniaania

   bardzo lubię Kubę, ciekawe, czy w rzeczywistości jest taki sympatyczny :D

   • KIS

    @Aniaania, Kuba faktycznie jest właścicielem hotelu, jest niezwykle miłym i sympatycznym mężczyzną:)

 • Katarzyna Z.

  oferta wygląda naprawdę sensownie i widać, że raczej dbają o szczegóły

 • Zośka mała

  Restauracja piękna!

 • Kalina

  Bardzo fajny klimat, zdjęcia i opis wyglądają zachęcająco :)

 • bardzo ładnie

 • ladne

 • piekne wnetrze