ŚLUB MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

ŚLUB MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

W ubiegłą sobotę Michał Wiśniewski po raz 4 przysięgał miłość i wierność aż po grób. Razem ze swoją wybranką, Dominiką Tajner powiedzieli sakramentalne „tak” wśród malowniczej scenerii Mazur. Ceremonia odbyła się w obrządku ewangelickim. Ślub utrzymany był w klasycznej konwencji – pannę młodą, w tradycyjnej, długiej sukni ślubnej z dużą ilością tiulu i koronek, do ołtarza poprowadził jej ojciec – Apoloniusz Tajner. Michałowi Wiśniewskiemu natomiast, który tym razem wybrał klasyczny, elegancki strój, podczas ślubu towarzyszyła „medialna matka” Nina Terentiew. Cokolwiek by mówić o strojach, medialnym szumie czy gustach i guścikach, jedno trzeba przyznać bez dwóch zdań – sceneria ślubu: przepiękna! Oto pierwsze zdjęcia z uroczystości:

Komentarze

Tagged , , , , , , , .

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.
  • Girl from Ipanema

    Mnie strasznie śmieszy to przyrzekanie przed Bogiem po raz 4. Skoro raz się przyrzekło, ale niestety nie udało, to potem się bierze ślub cywilny.

    Ciekawe, kiedy skończą mu się obrządki liturgiczne :pp

  • No tak, czwarty ślub Michała. Nie chcę być nie miła, ale ciekawe ile jeszcze przed nim. Człowiek, który kilka razy decyduje się na taką poważną rzecz jakim jest przyrzekanie przed Bogiem wiecznej miłości do drugiej osoby, nie może być do końca poważny. W każdym razie życzę dużo szczęścia.