DLA PANÓW NA LATO? KONIECZNIE LANCERTO!

DLA PANÓW NA LATO? KONIECZNIE LANCERTO!

Lancerto to marka dla eleganckich, nowoczesnych mężczyzn. Ich każda kolejna kolekcja to gotowa propozycja pełnej garderoby na cały sezon. Tak też jest w przypadku kolekcji letniej 2012, której odpowiedzią na upalne dni są garnitury, koszule i dodatki wyłącznie z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

100 % wysokogatunkowej wełny, skręt od 120 do 14o i dodatki z naturalnego jedwabiu to gwarancja jakości i dobrego smaku. Kolekcja jest połączeniem wygody i ponadczasowego stylu, dająca poczucie elegancji i komfortu nawet podczas obecnych upałów. Perfekcyjnie skrojone garnitury, smokingi i marynarki to doskonały wybór dla naszych panów młodych, świadków ale też gości weselnych. Polecamy!

Lancerto6 Lancerto5 Lancerto4 Lancerto3 Lancerto2 Lancerto1

Komentarze

Tagged , , , , , .

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas,
a w kościach już łamie ciut, ciut… Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!… Diamenty!… Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.