OWOCOWO-WARZYWNE BUKIETY ŚLUBNE

OWOCOWO-WARZYWNE BUKIETY ŚLUBNE

Sezon owocowo – warzywny coraz bardziej się rozkręca. Powoli pojawiają się nowe, świeże owoce i warzywa. Dlaczego nie wykorzystać ich w bukietach ślubnych? Truskawki, czereśnie czy nieco bardziej egzotyczne cytryny świetnie pasują do świeżych, wiosennych kwiatów. Są ciekawym (i pysznym ;)) urozmaiceniem, dodatkowo w sezonie wcale nie drogim. Owocowe dodatki to oryginalny pomysł, jednak wykorzystanie warzyw jako dekoracji bukietów ślubnych to prawdziwa rewolucja. Uroczy kalafior, elegancki karczoch czy romantyczna kapusta jako bukiet ślubny nie tylko kłócą się ze swoim tradycyjnym, obiadowym wizerunkiem, ale naprawdę świetnie wyglądają!

Kto by pomyślał, że te oceniane zwykle w kategoriach smakowych warzywa doskonale spełnią się w podniosłej roli bukietu panny młodej. Moim zdecydowanym faworytem jest kapusta – w życiu nie przypuszczałam, że to pozornie nieurokliwe warzywo będzie wyglądało równie uroczo solo, co w towarzystwie delikatnych kwiatów.

Owocowe i warzywne bukiety zdecydowanie bardziej pasują do luźnych, nieformalnych wesel.

Doskonale sprawdzą się na weselach w stylu bohemy, pikniku czy urządzonych w atmosferze domowego obiadu – jednym z najpopularniejszych trendów ślubnych tego roku. Niezależnie od tematyki wesela, na którą się zdecydujecie, przemyślcie kwestię owocowo – warzywnych bukietów i dekoracji ślubnych. Naprawdę warto :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Tagged , , , , , .

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.