23232322232323
/ 3. STYL TWOJEGO ŚLUBU / KOLOROWA ZASTAWA ŚLUBNA

KOLOROWA ZASTAWA ŚLUBNA

Oryginalna zastawa ślubna
Marta.W on 25 kwietnia 2012 - 13:59 w 3. STYL TWOJEGO ŚLUBU, ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA, Trendy ślubne

Przeglądając rynek branży ślubnej mam wrażenie, że świat utonął w bieli – białe suknie, białe buty, białe dodatki, obrusy, samochody i zastawa. I chociaż biel to tradycyjny kolor kojarzony ze ślubem, w takiej ilości może stać się nieco banalny i…. nudny.

WeddingSisters.pl jest zdecydowanie niebanalne, dlatego zawsze staramy się odczarować i urozmaicić tradycyjne dodatki ślubne. Czasem z przekory, a czasem z ciekawości patrzymy „co by było gdyby”, szukamy dla Was nowych, interesujących trendów i wywracamy stereotypy do góry nogami. Tak też będzie tym razem :)

Wybierając zastawę na ślub państwo młodzi zwykle decydują się na biel, jakiś jej odcień lub, czasem, delikatny deseń na brzegach. Cały kolorystyczny nacisk

kładziony jest na dekorację stołu: kwiaty, serwetki, ozdoby czy obrusy.

A co by było gdyby…. odwrócić taki porządek do góry nogami? Szukając inspiracji do ślubnych dodatków zakochałam się w koncepcji kolorowej, oryginalnej, wzorzystej zastawy ślubnej. To połączenie praktyczności z estetyką – taka zastawa jest ozdobą samą w sobie, doskonałym elementem na wiodący motyw dekoracji stołu i inspiracją do motywu przewodniego wesela. Zgodnie z zasadą „co za dużo to nie zdrowo” warto połączyć ją z subtelnymi dodatkami w neutralnych kolorach i oczywiście świeżymi kwiatami. Poniżej mnóstwo propozycji bardzo oryginalnych pomysłów na nakrycia stołu i zastawę ślubną.

 

2 POST COMMENT

Dodaj komentarz

2 Komentarze
 • 25 kwietnia 2012
  Marta.W

  Rzeczywiście, oferta sal weselnych w Polsce jest nadal dość okrojona i hm… tradycyjna. Można spróbować wynegocjować użycie własnej zastawy (i być może obniżenie w związku z tym kosztów wynajmu?) a zastawę wypożyczyć w innym miejscu.

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2012

  wszystko fajnie, pięknie… tylko problem będzie ze znalezieniem sali, która by nam odpowiadała i żeby miała jakąś fajną kolorową zastawę.. może to nie problem z Poznaniu, Krakowie, czy Warszawie… ale co mają zrobić ci, którzy nie mają takiej opcji, a bardzo by chcieli wcielić ją w swoje wesele?? i tu zaczynają się przysłowiowe schody :/

  Madziga
  Odpowiedz