JAK ZAPEWNIĆ GOŚCIOM WESELNYM DOBRĄ ZABAWĘ?

JAK ZAPEWNIĆ GOŚCIOM WESELNYM DOBRĄ ZABAWĘ?

 Wesele, jeśli nie zapewnia dobrych atrakcji dla gości może przerodzić się w nużącą imprezę. Warto zaplanować coś ciekawego, co oderwie gości zza stołów i wprowadzi element zaskoczenia w długą weselną noc. Najlepiej, aby była to atrakcja w której zaproszeni goście sami wezmą udział i będą się przy tym dobrze bawili.

Jako doskonały przerywnik wesela polecamy Lampiony Spełnionych Życzeń. Są niezwykle widowiskowe na nocnym niebie i jednocześnie pozwalają zaangażować się gościom we wspólną zabawę. Wywierają ogromne wrażenie na wszystkich, którzy uczestniczą w ich wypuszczaniu. Czasami zdarza się, że lokale weselne sprzeciwiają się wypuszczanie lampionów. W czerwcu tego roku w Poznaniu miał miejsce event na którym wypuszczono jednocześnie ponad 11 tysięcy lampionów – i nic nikomu się nie stało! Jeśli lampiony są wypuszczane z ostrożnością są bezpieczne dla ludzi i otoczenia. W Poznaniu podczas Nocy Kupały, kiedy w niebo poszybowało ich tysiące wszystkim zaparło dech w piersiach – był to naprawdę niezwykły widok!

Wypuszczając Lampion Spełnionych Życzeń nie zapomnijcie wypowiedzieć swoje życzenie, ponieważ w noc Waszego wesela – spełni się na pewno!

 lampion2 lampiony na wesele

www.SlubneZakupy.pl – internetowy sklep wysyłkowy z dekoracjami i atrakcjami na śluby i wesela.

Sponsor główny Nocy Kupały w Poznaniu, dystrybutor Lampionów Spełnionych Życzeń.

Komentarze

Tagged , , , , , , , , , , .

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas,
a w kościach już łamie ciut, ciut… Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!… Diamenty!… Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.

  • nasze oficjalne stanowisko w tej chwili jest takie, że jesteśmy na NIE, jezeli chodzi o lampiony!
    więcej tutaj:
    http://weddingsisters.pl/2014/08/lampiony-szczescia-daja/

  • Rubetta

    To prawda, latające lampiony wywierają ogromne wrażenie i na nocnym niebie wyglądają bajecznie. jest z nimi jednak problem, gdy wokół jest dużo domów lub drzew, albo kiedy noc jest wietrzna/deszczowa. Alternatywą mogą być lampiony wodne (jeśli w pobliżu jest jakieś jeziorko lub zbiornik wodny), które również są prześliczne i na wodzie pływające kolorowe płomyczki też zapierają dech w piersiach. Polecam :)