ANJA RUBIK WYSZŁA ZA MĄŻ!

ANJA RUBIK WYSZŁA ZA MĄŻ!

Znana na całym świecie polska top modelka Anja Rubik i jej wieloletni partner, Sasha Knezevic, w miniony weekend powiedzieli sobie sakramentalne TAK  podczas kameralnej ceremonii ślubnej w Mallorca w Hiszpanii. Zgodnie z zapowiedziami, Anja w dniu ślubu pojawiła się w asymetrycznej sukience. Zaprojektowana przez przyjaciela modelki – Petera Dundasa – suknia ślubna była na tyle krótka z przodu aby odsłonić przepiękne nogi pani Knezevic i jednocześnie na tyle długa, by zakończyć się imponującej długości trenem z tyłu. Wykonana z jedwabiu suknia składająca się z wielu falban wykończona została koronkowym bolerko, zgodnie z nadchodzącym trendem wszechobecnej koronki w stylizacjach ślubnych.

Nad wyglądem całości stylizacji ślubnej Anji czuwał Peter Dundas we własnej osobie pilnując, aby panna młoda prezentowała się olśniewająco przez cały wieczór.

Poniżej przedstawiamy pierwsze zdjęcia z uroczystości ślubnej i wesela młodej pary.

Co sądzicie o sukni ślubnej Anji?  Osobiście uważam, że grzechem byłoby nie pokazać tak zgrabnych nóg, ale czy taka suknia jest odpowiednia na ślub? Jak myślicie?

Anja Rubik

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik i Peter Dundas

Źródło foto:

http://stylefrizz.com/201107/anja-rubiks-wedding-anja-rubiks-white-bride-dress-by-emilio-pucci/anja-rubik-white-wedding-dress/

Komentarze

  • Angie

    Tak szczerze, to nie podoba mi się ta kreacja… Coś mi tu nie gra, bardziej podobała mi się kreacja Kate Moss.

  • Girl from Ipanema

    To pewnie takie pierwsze, robione w biegu „reportażowe”. Nie mogę się doczekać tych „oficjalnych”! :)

  • Kto im robił te zdjęcia? :(