WESELE W BLASKU ŚWIEC

WESELE W BLASKU ŚWIEC

Oto awangardowa propozycja jak można udekorować salę na wieczorne przyjęcie. Szczególnie pięknie będzie prezentować się w półmroku. Przy przygaszonych światłach nada sali magicznego klimatu i szczególnej atmosfery. Mnóstwo białych świec w szklanych świecznikach, wiszących bombkach i misach szklanych. Światło świec odbija się w kryształowych girlandach zawieszonych na białym drzewie, które jest centralnym punktem tej dekoracji.

papierowe-motyle

Na drzewie „przysiadło” również mnóstwo białych motyli, które z pewnością skupią na sobie wzrok osób w zasiegu któych będzie taka dekoracja. Wszystkie elementy tej dekoracji są nowoczesne i nowatorskie. Kiedyś były dostępne jedynie w Stanach i zachodniej Europie. Teraz są już dostepne i w Polsce i dają mnóstwo możliwości w dekorowaniu sal i stołów na przyjęcia. Wszystko więc w rękach i fantazji dekoratorów ślubnych i osób, które urządzają przyjęcia. Smaczku dodają urocze białe niespodzianki dla gości: ręcznie wykonywany kwiat z migdałami i pudełeczko w kształcie serca z ukrytą słodką niespodzianką. Jeśli chcesz, aby Twoje przyjęcie zaskoczyło gości ekstrawaganckim i unikalnym wystrojem, może taka aranżacja przypadnie Ci do gustu?

slubne-upomink

 

Komentarze

Tagged , , , , , , .

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas,
a w kościach już łamie ciut, ciut… Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!… Diamenty!… Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.